Strona pod patronatem:


4**** hotelu Jagdschloss Graf Recke w Wald w Pinzgau


Informacje dot. hotelu: Hotel jest dawną rezydencją myśliwską. Aby zapewnić gościom z kraju jak i zza granicy warunki na jak najlepszym poziomie w latach 1986 - 1990 rozbudowano rezydencję tworząc z niej komfortowy, pełen stylu hotel. Hotel usytuowany jest w słonecznym i absolutnie spokojnym miejscu, jednak tylko 5 minut pieszo dzieli go od centrum Wald w Salzburckiej podkradnie związkowej Pinzgau. Na gości oczekują wygodne pokoje gościnne i wyjątkowo stylowo urządzone apartamenty myśliwskie. Dzięki wspaniałemu położeniu obiekt oferuje również wspaniały widok na panoramę Parku Narodowego - Wysokie Taury.

Na uwagę zasługuje szczególnie hotelowa oferta fizyko - terapeutyczna z gorącym piaskiem wulkanicznym. Hotel opracowuje właśnie możliwość poszerzenia standardowej oferty kąpieli w saunie.

Moje wrażenia: Po prostu bajka w bajce. Właścicielem hotelu jest zakochany w hotelu, zakochany w krajobrazie, zakochany w naturze jeden z ostatnich hrabiów w Austrii, wraz z małżonką - osoby ciepłe i miłe. Wchodząc do hotelu wita nas w korytarzu atmosfera tu królująca; setki trofeów myśliwskich (najwspanialszym jest pogłowie 2-tonowego łosia!!!), stare meble, zapach powietrza ogrzewanego dębowym drzewem. To nie muzeum a tak można by się tutaj poczuć.
Nie oczekujcie tu otwartych kominków ale piece kaflowe, których w hotelu jest kilka to piece których pozazdrościć by mogła nie jedna bajka.
Mimo przedwiekowego wystroju zadbano jednak o komfort. Nie musicie się obawiać łazienek z 19 wieku. O nie, wszystkie znajdujące się łazienki odpowiadają wystrojem komfortowi wieku 21.
Hotel oferuje 42 lóżka, 3 stylowo urządzone pokoje pojedyncze, 14 przestronnych pokoi dla dwóch osób i 4 wspaniałe suite (n).
Jeżeli lubicie widok z okien ukazujący choć namiastkę cywilizacji to hotel nie jest dla Was dobrym adresem. Z okien hotelu widać nienaruszoną naturę Parku Narodowego.
W hotelu możliwe są konferencje, posiedzenia i co najważniejsze urlop w pełnym stylu otoczeniu.

Bajka zimą, jaką tylko można sobie wymarzyć. Miejscowość otoczona jest zakopanymi w śniegu szczytami gór Parku Narodowego, Górami Skiarena Wildkogel, Hochkrimml, Gerlos i Zillertal Arena.
Czy to dla górołazów, czy dla narciarzy alpejskich, czy narciarzy biegowych (Loipe Pinzgau oddalona zaledwie o 300 m. od hotelu) , hotel poleca Państwu zawsze najlepsze możliwości i oferty.

Wald w Pinzgau / Ziemia Salzburska (kliknij)
www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki