Pensjonat Gunwirt w Krakaudorf

Pokolenie za pokoleniem prowadzony pensjonat wraz z restauracją. 400 letni budynek jest odnawiany do panujących tymczasowo standardów i komfortów. Jest wciąż dopasowywany dla potrzeb gości z kraju i zza granicy.

Gospodarz domu sam dba o kulinarne przeboje dla podniebienia. O jabłeczniku, który upiekł mówi się do dzisiaj, a mówi nie bez powodu gdyż zaznaczony on był przez 4 lata w księdze rekordów Guinessa. Gospodarz domu najbardziej dumny jest jednak ze swojego zbioru minerałów, które można obejrzeć w piwnicy pensjonatu, gdzie są wystawione.

Specjalnym wzbogaceniem dla obiektu jest zaistniała oaza odnowy biologicznej, która gwarantuje gościom relaks i odprężenie po jeździe czy biegach na nartach, gwarantuje to odprężenie po wycieczkach latem i zimą w góry. W skład oazy odnowy biologicznej wchodzi: rozluźniający mięśnie Whirlpool, sauna fińska, kąpiele parowo-ziołowe, kąpiele parowe w grocie z ametystu pokój spokoju, który umożliwia nocą / wieczorem spędzenie czasu pod niebem pełnym gwiazd. Pensjonat oferuje również tarasy na których zimą czy latem zaczerpnąć można nieskazitelnie czystego powietrza a powietrze to należy do najczystszych na świecie.

Wyjątkową atrakcją pensjonatu Gunwirt jest prywatna hodowla lam.

Pensjonat organizuje wycieczki piesze, wycieczki przygodowe dla dzieci, jak również wyprawy dla młodych poszukiwaczy skarbów. Podczas tych wycieczek łagodne w obejściu lamy Attila, Ruben i Carlos będv nosiły na swoich grzbietach Wasze bagaże.
Wyprawy te gwarantują przygodę gwarantującą uśmiech a dzięki pomocy zwierząt noszących nasze plecaki na pewno i o połowę lżejszą. Latem, co środę przed południem organizowane są bezpłatne wyprawy dla początkujących.
Pensjonat przesyła chętnie prospekty dotyczące takich wypraw.

Jesteśmy przekonani, że pobyt tam należeć będzie do chwil radosnych, zdrowych i udanych.

www.guniwirt.at

Więcej informacji o Pencjonacie Gunwirt (kliknij)
www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki