Strona pod patronatem:STOKI I WYCIĄGI
Narciarskie szaleństwo w bieluteńkim, puszystym śniegu. W 'Europa-Sportregion' dostaniesz wszystko. Czy to początkujący narciarz, czy carvingowy profesjonalista - 130 kilometrów stoków, podzielonych na 59 tras na czterech górach, zadowolą zarówno łatwymi trasami, jak i trudnymi do pokonania stromymi stokami. Snowboardziści znajdą najlepsze warunki na Halfpipe Schmittenhöhe lub w Fun-Parku na Kitzsteinhorn urządzonym na wysokości 2.900 metrów. Fun-Park na lodowcu to także najlepsze miejsce dla wszystkich freeriderów.

56 kolejek linowych i wyciągów przenosi narciarzy ponad górami. W 'Europa-Sportregion' nikt nie mówi o 'pierwszym śniegu', śnieg jest tutaj gwarantowany. Nawet jeśli pogoda nie chce współpracować, stoki są białe i perfekcyjnie przygotowane do jazdy. Gwarantuje to nowoczesny system urządzeń naśnieżających.

Prosto ze stoku droga prowadzi do licznych chat narciarskich i lunchbarów. Także górskie restauracje pozwalają na chwilę wytchnienia. Tu można ogrzać zmarznięte kości. Przytulna atmosfera, poznawanie austriackiego stylu życia i zaglądanie do kuchni pełnej regionalnych specjałów to program obowiązkowy.

W krainie panującego przez cały rok śniegu, poniżej wysokiego na 3.203 metry szczytu Kitzsteinhorn nawet w środku lata poznasz atmosferę prawdziwego 'Apres-Ski'. Natomiast Schmittenhöhe i Maiskogel są otwarte dla narciarzy od grudnia do połowy kwietnia. W lecie są za to ulubionymi celami górskich wędrówek przez alpejski krajobraz.


Po kliknięciu tutaj otworzy Ci się strona na której możesz zobaczyć stoki i wyciągi w Europasportregion. Kliknij tam na zakładkę po lewej stronie "Skigebiet" i następnie wybierz górę.

ZOBACZ STOKI I WYCIĄGI
www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki