Strona pod patronatem:SKIBUS
Aby dojazd do stoku nie stał się udręką, linie skibusów łączą cały region bezpośrednio ze stokami. Co najmniej trzy razy na godzinę skibus linii E zabiera narciarzy z Zell am See przez centrum Kaprun do Kitzsteinhorn. Od przystanku autobusu w dolinie ruszysz kolejką 'Gletscherjet' lub kolejkami linowymi prosto w kierunku szczytu. Autobusy kursują od godziny ósmej rano. Urlopowicze, którzy mieszkają w samym Kaprun, mogą dodatkowo skorzystać z linii K1 oraz K2.

Także szczyt Schmittenhöhe jest dogodnie dostępny środkami komunikacji publicznej. Co pół godziny autobusy linii Z1 ruszają z Zeller Postplatz i przez różne przystanki pośrednie dowożą gości do dolnej stacji kolejki. Linia Z2 łączy Thumersbach z siecią pozostałych linii skibusów.

Ważny skipas uprawnia do bezpłatnego korzystania ze skibusów. Narty i snowboardy są zabezpieczane tak, że sprzętowi na pewno nic się nie stanie. Jazda autobusem nie trwa długo. Z Kaprun do Kitzsteinhorn zaledwie około dziesięciu minut. Z Zeller Postplatz do lodowca jedzie się pół godziny, a do Schmittenhöhe zaledwie kwadrans.
www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki