Strona pod patronatem:SCHMITTENHÖHE
Od grudnia do połowy kwietnia Schmittenhöhe należy do narciarzy, deskarzy, carvingowców i freestylerów. Latem raj dla wędrowców prezentujący alpejski krajobraz w jego niepowtarzalnej różnorodności, a zimą wysoka na 2.000 metrów góra wraz z pierwszym śniegiem staje się prawdziwym eldorado dla wszystkich miłośników nart i snowboardu.
Ponad 20 wyciągów ułatwia tutaj narciarzom przedostanie się w górne partie. Spod hotelu na szczyt, a potem znów w dolinę. Na pierwszorzędnych, technicznie trudnych trasach lub też lekkimi szusami od wyciągu do wyciągu. Czy to półprofesjonalny król desek czy też rodzina z małymi dziećmi -śnieżna zabawa, narciarskie szaleństwo i panoramy Alp to nieodłączne elementy każdego zjazdu. Dla snowboardzistów jest też trasa freeride'owa oraz zawsze czynna rynna z gwarancją dobrej zabawy.

Wspaniała panorama i Top trasy zjazdowe
Pełna nowych wariantów Góra Schmittenhöhe prezentuje się jak nigdy dotąd!
Różnorodne trasy zjazdowe i sportowe wyzwania. Poprostu radość z śniegu dla wszystkich na najładniejszej górze widokowej w Austrii Schmittenhöhe.
4 kolejki gondolowe do wyboru pozwalają nam szybować wygodnie w narciarską część regionu Europasportregion Zell am See. Profesjonaliści rozkoszują się legendarnym zjazdem Trass lub Standart.Znawcy góry Schmittenhöhe szosują w tym roku na trasach nowo-zaadaptowanego Terrain Sonnenalm-Sonnkogel. Szerokie trasy, nowy 6-cio osobowy, podgrzewany wyciąg krzesełkowy oczekują już na pierwszych gości.
Wiele radości czeka na najmłodszych w części Kinderland i na placu zabaw. Szczególnie dużo uśmiechu gwarantuje pojawiająca się na nartach maskotka góry smok Schmidolin.
W Fun Parku "Jumping City" i przy Halfpipe spotyka się śmietanka sceny Snowboardowej.
Piesi entuzjaści mogą na dobrze przygotowanych ścieżkach wędrownych odkrywać zapierający dech w piersiach górski świat a z wierzchołka góry rozciągnąć wzrok na panoramę ponad trzydziestu trzytysięczników.

SCHMITTENHÖHEBAHN AG
Postfach 8
A-5700 Zell am See
Tel: +43/6542/789
Fax +43/6542/789-130
Email: schmitten(at)schmitten.at
www: www.schmitten.at
www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki