Strona pod patronatem:


PARKI WODNE W ZELL AM SEE
Z sauny przez kryty basen prosto na lodowisko: w centrum rekreacji w Zell am See wszystko znajduje się pod jednym dachem. A jeśli ktoś pragnie po drodze nauczyć kręgle wywracania się ze strachu, też może to zrobić.

Aktywny wypoczynek jest naszym hasłem. Kryta pływalnia z 25-metrowym basenem sportowym, jakuzzi, trampolinami i zjeżdżalniami zapewnia niepowtarzalne wspomnienia. Na wodnych sportowców czeka Aqua-Power. Profesjonalni trenerzy przywrócą Ci formę dzięki nowoczesnym programom wodnego fitnessu. Kto się nie spieszy, może skorzystać z klasycznej wodnej gimnastyki w wodzie o temperaturze 31 stopni.

Dodatkowym bonusem dla Twojego samopoczucia jest studio sauny: kolorowe światło stymuluje zmysły, w trzech fińskich saunach można wypocić wszystkie stresy, a fachowy masaż pozwoli zapomnieć o kłopotach dnia codziennego. Wodospad, tropikalny prysznic i kabina parowa nie tylko odprężają, ale też pomagają kreować swój wygląd.

W hali lodowiska życie toczy się już szybciej: tam, gdzie trenuje austriacka reprezentacja narodowa w hokeju na lodzie i gdzie odbywają się liczne krajowe i międzynarodowe rozgrywki, jest też dość miejsca dla amatorów. Kto nie czuje się zbyt dobrze z kikjem i krążkiem, może spróbować swoich sił w curlingu, albo po prostu zrobić parę okrążeń na wypożyczonych łyżwach.

Freizeitzentrum Zell am See
Steinergasse 3-5
A-5700 Zell am See
Tel: +43/6542/785-0
email: zell(at)freizeitzentrum.at
www: www.freizeitzentrum.at
www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki