Strona pod patronatem:


PARKI WODNE W KAPRUN (OPTIMUM)
Nowoczesne solaria, masażyści z dobrą ręką, raj dla dzieci i 'Wyspa', słoneczna restauracja wodna jako element kulinarny programu: Park wodny Optimum w Kaprun zadziwi i dużych, i małych i daje gwarancję czystej wakacyjnej zabawy.

Rozległa przestrzeń z kącikami zabaw dla dzieci i brodzikami dla najmniejszych gości jest uzupełniona o zadbany i urządzony z wielkim sercem teren basenowy na wolnym powietrzu. Na zewnątrz, obok wodospadu i gigantycznej zjeżdżalni znajduje się także 18-dołkowy plac do minigolfa i duży basen sportowy z łąką do leżenia, taras dla naturystów oraz plac zabaw dla dzieci.

Studio sauny w parku wodnym, które dysponuje licznymi saunami fińskimi, posiada także specjalne kabiny aromaterapii, opalaną drewnem saunę na tarasie dachowym, różnorodne łaźnie parowe oraz gorące jakuzzi z masażem wodnym. Zupełnie nową atrakcją jest kabina podczerwieni i światła kolorowego.

Optimium Kaprun
Parkstraße 700
A-5710 Kaprun
Tel: +43/6547/7666
email: office(at)optimum.at
www: www.optimum.at
www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki