Skibob w Europa Sportregion

Nowość - Alpy dla młodzieżyInformujemy, iż DOMENA austria-holiday.pl JEST NA SPRZEDAŻ

Konakt: e-mail: info@austria-holiday.pl

Interesuje Was lato , zima w Austrii ? Chcecie spędzić wakacje , ferie, urlop w Austrii ?
Interesują Was narty , snowboard , skibob , rower w Austrii ?
Interesują Was noclegi , apartamenty , pensjonaty , hotele w Austrii ?
Chcecie dowiedzieć się czegoś o Europasportregion , Zell am See , Kaprun , Gastein , Rauris .
Interesuje Was Ziemia Salzburska , Tyrol , Karyntia , Styria , Vorarlberg , Wiedeń .
Właśnie po to powstała strona www.austria-holiday.pl


Szukaj w newsach

<-- Powrót


2014-06-24, godz. 17:31 - Góry w Austrii

Austria to kraj leżący u podnóża wspaniałych gór. Są to Alpy. Ich ostre szczyty wznoszą się ponad malowniczymi dolinami. Tutaj sezon narciarski nie kończy się z odejściem zimy. Można przyjeżdżać do Austrii i szusować na nartach i innych przyrządach do zjeżdżania przez cały rok. A to dzięki lodowcom, znajdującym się w Alpach. Tereny są świetnie przygotowane na przyjęcie gości. Jednym z wielu lodowców to Hintertux. Latem działają tutaj długie trasy zjazdowe. Mają około 22 kilometrów . na miejsce zjazdu wwozi chętnych osiem kolejek i gondola. Są w stanie przewieźć na górę w ciągu godziny ponad trzy tysiące narciarzy.
Jak niebezpieczne są lodowce, przekonało się ostatnio kilku polskich alpinistów. Nawet najlepszym zdarzy się zabłądzić. We mgle zeszli ze szlaku i musieli wzywać pomocy, nie byli w stanie zejść. Na ratunek ruszyli ratownicy piechota, bo słaba widoczność na skutek gęstej mgły uniemożliwiła start śmigłowca. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Cali i zdrowi zostali sprowadzeni do miasteczka. Widzimy więc, że trzeba bardzo uważać bo góry są nieprzewidywalne i mogą być dużym zagrożeniem nawet dla najbardziej wytrawnych wspinaczy, ze względu na często zmieniające się warunki pogodowe.


<-- Powrót

(C) All rights reserved - www.hm.pl

maszyny kamieniarskie | taśmociągi


Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki