Skibob w Europa Sportregion

Nowość - Alpy dla młodzieżyInformujemy, iż DOMENA austria-holiday.pl JEST NA SPRZEDAŻ

Konakt: e-mail: info@austria-holiday.pl

Interesuje Was lato , zima w Austrii ? Chcecie spędzić wakacje , ferie, urlop w Austrii ?
Interesują Was narty , snowboard , skibob , rower w Austrii ?
Interesują Was noclegi , apartamenty , pensjonaty , hotele w Austrii ?
Chcecie dowiedzieć się czegoś o Europasportregion , Zell am See , Kaprun , Gastein , Rauris .
Interesuje Was Ziemia Salzburska , Tyrol , Karyntia , Styria , Vorarlberg , Wiedeń .
Właśnie po to powstała strona www.austria-holiday.pl


Szukaj w newsach

<-- Powrót


2012-12-19, godz. 14:36 - Nowa nocna atrakcja dla gości Haus des Meeres

Znajdujące się w Wiedniu wielkie akwarium wodne, w którym można oglądać przeróżne okazy morskiej flory I fauny, dostało nową atrakcję w postaci specjalnej podziemnej groty. Zwiedzający mogą w niej zobaczyć okazy zwierząt, które są aktywne tylko w nocy.

Akwarium powstało w przedwojennej wieży przeciwlotniczej wybudowanej przez Nazistów.
Dzięki wybudowaniu tej groty goście Haus des Meeres będą mogli zobaczyć przeróżne nietypowe odmiany zwierząt, przykładowo świecące w ciemności skorpiony.

Zaplanowanie i wybudowanie nowej groty na wielopłaszczyznowej atrakcji, która znajduje się przy ruchliwej Marianhilferstrasse, w parku Esterhazy, zajęło ponad rok. Zwierzęta zostały przechytrzone przy użyciu specjalnych lamp, dzięki czemu stają się aktywne w godzinach dziennych. W ten sposób obiekt może liczyć na duże zainteresowanie odwiedzających.
W mieście znajduje się jeszcze kilka podobnych betonowych wież, ale tylko ta znajdująca się na Mariahilferstrasse jest użytkowana. Zarząd wieży dokłada wszelkich starań by potencjał budynku został w pełni wykorzystany.

Zewnętrzne ściany zostały przystosowane do wspinaczki. Została także dodana specjalna szklana dobudowa przeznaczona dla małp pochodzących z tropikalnych lasów deszczowych. Goście czekając na zakup biletów mogą podziwiać znajdujące się nad nimi olbrzymie akwarium i pływające w nim żółwie, krokodyle i piranie.

Jednym z ciekawszych okazów, które można zobaczyć w akwarium są ślepe ryby, które nie posiadają oczu, a także koloru, gdyż żyją w ciemności. Innym rzadkim okazem jest ryba, która jest w stanie przeżyć w wodzie o wysokim stężeniu siarczku wodoru


<-- Powrót

(C) All rights reserved - www.hm.pl

maszyny kamieniarskie | taśmociągi


Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki