Skibob w Europa Sportregion

Nowość - Alpy dla młodzieżyInformujemy, iż DOMENA austria-holiday.pl JEST NA SPRZEDAŻ

Konakt: e-mail: info@austria-holiday.pl

Interesuje Was lato , zima w Austrii ? Chcecie spędzić wakacje , ferie, urlop w Austrii ?
Interesują Was narty , snowboard , skibob , rower w Austrii ?
Interesują Was noclegi , apartamenty , pensjonaty , hotele w Austrii ?
Chcecie dowiedzieć się czegoś o Europasportregion , Zell am See , Kaprun , Gastein , Rauris .
Interesuje Was Ziemia Salzburska , Tyrol , Karyntia , Styria , Vorarlberg , Wiedeń .
Właśnie po to powstała strona www.austria-holiday.pl


Szukaj w newsach

<-- Powrót


2012-11-22, godz. 13:59 - Stulecie Klubu łyżwiarskiego w Wiedniu

Klub łyżwiarski w Wiedniu obchodzi stulecie łyżwiarstwa na największym na świecie wewnętrznym lodowisku rozdając 5 darmowych wejściówek.

Klub ma na koncie wiele różnych sukcesów w łyżwiarstwie szybkim, a także hokej. Dodatkowo prowadzi lodowisko w Wiedniu o powierzchni 6000 metrów kwadratowych.
Obchody stulecia planowane są na dzień 25 listopada.

Można będzie podziwiać wystawy związane z łyżwiarstwem, a także dziecięca liga hokejowa oraz klub łyżwiarstwa szybkiego będą demonstrować swoje umiejętności.
Historyczne fotografie lodowiska będą wyświetlane na wielkim projektorze, natomiast niektórzy stali kliencie lodowiska będą nosić stroje z różnych okresów, by przypomnieć wszystkim o mijającym czasie.

W momencie zakończenia wszystkich prezentacji rozpocznie się inna oferta - Łyżwiarstwo dla każdego. Dla tych, którzy czują się mniej pewnie na łyżwach, oferta przedstawia inne sposoby spędzania czasu na lodzie, chociażby curling.
Darmowe wejściówki dostępne są w dniach od 22 do 28 listopada.

Klub został utworzony w roku 1867, natomiast w roku 1909 zorganizował otwarcie lodowiska Engelmanna. Trzy lata później w Wiedniu zostało otworzone drugie lodowisko o powierzchni 4000 metrów kwadratowych. Lodowisko to cieszyło się ogromną popularnością, przez co zostało ono rozbudowane do obecnych rozmiarów.

Jest to obecnie największe lodowisko na świecie. Znajduje się ono w środku miasta i co rok przyciąga ponad milion gości każdego kwartału


<-- Powrót

(C) All rights reserved - www.hm.pl

maszyny kamieniarskie | taśmociągi


Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki