Skibob w Europa Sportregion

Nowość - Alpy dla młodzieżyInformujemy, iż DOMENA austria-holiday.pl JEST NA SPRZEDAŻ

Konakt: e-mail: info@austria-holiday.pl

Interesuje Was lato , zima w Austrii ? Chcecie spędzić wakacje , ferie, urlop w Austrii ?
Interesują Was narty , snowboard , skibob , rower w Austrii ?
Interesują Was noclegi , apartamenty , pensjonaty , hotele w Austrii ?
Chcecie dowiedzieć się czegoś o Europasportregion , Zell am See , Kaprun , Gastein , Rauris .
Interesuje Was Ziemia Salzburska , Tyrol , Karyntia , Styria , Vorarlberg , Wiedeń .
Właśnie po to powstała strona www.austria-holiday.pl


Szukaj w newsach

<-- Powrót


2012-10-18, godz. 11:02 - Zjazd motocyklistów przy jeziorze Faaker w Kartynii

Policja musiała interweniować, ponieważ motory niektórych uczestników Europejskiego Zjazdu Motocyklistów, który będzie miał miejsce przy jeziorze Faaker w Kartynii, znacznie przekraczały normy hałasu.

Nawet bardzo doświadczeni funkcjonariusze byli zszokowani natężeniem hałasu, który był produkowany przez stalowe rumaki uczestników zjazdu. Natężenie porównywalne było z hałasem odczuwalnym przy nisko latających myśliwcach.

Hałas wydawany przez zatrzymane motory dochodził nawet do 127 decybeli, pomimo tego, że legalną granicą dla motorów w Austrii waha się od 90 do 98 decybeli. Laryngolog Dr. Walter Gugl ostrzega, że hałas powyższe 110 decybeli może spowodować stałe uszkodzenie słuchu
Dodał także, że najbardziej narażeni na problemy ze słuchem są sami motocykliści. Przechodnie zazwyczaj słyszą ten hałas przez kilka, kilkanaście sekund, natomiast motocykliści narażeni są na słuchanie szkodliwych odgłosów przez wiele minut, nawet godzin.

Na tegorocznym zjeździe spodziewane jest ponad 700000 motorów. Z tego powodu policja będzie ciągle sprawdzać uczestników zjazdu, by zapewnić okolicznym mieszkańcom i osobom wypoczywającym spokój


<-- Powrót

(C) All rights reserved - www.hm.pl

maszyny kamieniarskie | taśmociągi


Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki