Skibob w Europa Sportregion

Nowość - Alpy dla młodzieżyInformujemy, iż DOMENA austria-holiday.pl JEST NA SPRZEDAŻ

Konakt: e-mail: info@austria-holiday.pl

Interesuje Was lato , zima w Austrii ? Chcecie spędzić wakacje , ferie, urlop w Austrii ?
Interesują Was narty , snowboard , skibob , rower w Austrii ?
Interesują Was noclegi , apartamenty , pensjonaty , hotele w Austrii ?
Chcecie dowiedzieć się czegoś o Europasportregion , Zell am See , Kaprun , Gastein , Rauris .
Interesuje Was Ziemia Salzburska , Tyrol , Karyntia , Styria , Vorarlberg , Wiedeń .
Właśnie po to powstała strona www.austria-holiday.pl


Szukaj w newsach

<-- Powrót


2006-04-30, godz. 21:26 - Twój urlop bez żadnych prowizji!

Portale www.austria-holiday.pl i www.egger.pl chcą wspólnie ułatwić organizacje urlopu w Austrii. ŻADNYCH PROWIZJI !!! Przecież pieniądze na urlop powinny być wykorzystane na własny urlop, a nie na urlop pośredników. Dlatego na nasze strony opłaca się zajrzeć jadąc do Austrii.

Aby zagwarantować jak najwięcej informacji dotyczących urlopu w Austrii, informacji które nie wiązałyby się z jakimikolwiek kosztami dodatkowymi dla turystów z Polski, serwis www.austria-holiday.pl postanowił ze stroną www.egger.pl połączyć swoje siły.

Twórcy obydwu stron mieszkają w Austrii, znają ten kraj, potrafią wyobrazić sobie co dla gościa z Polski może być ważne. A co najważniejsze oferują zupełnie bezpłatną pomoc w organizacji tak wyjątkowych dni w roku jakimi są dni urlopu. Wybierając kwatery zaproponowane przez twórców stron nie przepłacacie. Jakim rozczarowaniem może być przecież kwatera i jej cena po przybyciu na miejsce. Będąc na miejscu, przeglądając miejscowe katalogi zauważamy często, że za wydane pieniążki, standard wynajętej kwatery powinien odpowiadać kwaterze o wyższym poziomie. Obiekty noclegowo-wypoczynkowe przedstawiane na stronach www.austria-holiday.pl i www.egger.pl odpowiedziały na jedno podstawowe pytanie: „Czy jest Pani/Pan zainteresowana/wany gośćmi z Polski, czy też zależy Państwu na obojętnie jakich gościach?” Na stronach www.austria-holiday.pl i www.egger.pl znajdziecie Państwo kwaterodawców, których warto polecić, ponieważ cieszą się zarówno na gości z Polski jak i na innych - i cieszą się szczerze.

Przestaliśmy być narodem nie znającym przynajmniej języka angielskiego, jesteśmy narodem samodzielnym, samodzielnym również w kontaktach bezpośrednio z kwaterodawcą. Czy naprawdę musimy wydawać często nie łatwo zarobione pieniądze dla pośredników internetowych często nie znających ani kraju, ani oferowanych w swoich portalach obiektów noclegowo-wypoczynkowych? Czy nie przyjemniej wydać tę różnicę w cenie na kolację w dobrej restauracji?

Twórcy stron www.austria-holiday.pl i www.egger.pl znają te problemy. Znają również poprzez swoje oferty noclegowe firmy internetowe, które online proponują tak zwaną promocję obiektów na ich zarobkowych portalach, nie znając tych obiektów, oferując często jak to się mówi „kota w worku”. Nie jest grzechem organizacja urlopu w naprawdę dalekim kraju poprzez biuro podróży. Poprzez dobre biuro podróży. Nie jest grzechem nieznajomość języków obcych. Grzechem jest organizując urlop w Austrii przepłacać bezpodstawnie i nie zapoznać się wcześniej z informacjami twórców serwisów www.austria-holiday.pl i www.egger.pl. Zapraszamy na urlop do Austrii. Nie chcemy abyście dzielili się z nami przeznaczoną na ten urlop kwotą pieniędzy. Ty my chcemy podzielić z Wami urokami tego kraju i naszym doświadczeniem w organizacji pobytu tutaj.


<-- Powrót

(C) All rights reserved - www.hm.pl

maszyny kamieniarskie | taśmociągi


Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki