Strona pod patronatem:Dojazd z POLSKI, AUSTRII-WSCHóD, CZECH, SłOWACJI, WęGIER:
Westautobahn Wien - Salzburg (A 1), zjazd Wals-Lofer, granica ..., następnie przez Bad Reichenhall, granica Steinpaß, Lofer, kierunek Zell am See.
Obowiązek posiadania Vigniety na autostradach austriackich!!!
lub
Westautobahn Wien - Salzburg (A 1) do Knoten Salzburg, na Tauernautobahn (A 10) kierunek Villach, Knoten Bischofshofen, na Pinzgauer Bundesstraße B 311 kierunek Zell am See.
Obowiązek posiadania Vigniety na autostradach austriackich.!!!

Dojazd z NIEMIEC:
Autobahn München - Salzburg (A8) do zjazdu Siegsdorf. Odtąd dalej kierunek Inzell. Jechać aż do rozgałęzienia z kierunkiem na Lofer. Steinpaß (granica) kierunek Lofer. Saalfelden i dalej kierunek Zell am See.
Bez konieczności posiadania Vigniety

Z kierunku Włochy, Słowenia, Chorwacja (Villach):
Tauernautobahn Villach - Salzburg (A10), Knoten Bischofshofen, na Pinzgauer Bundesstraße B 311 kierunek Zell am See, Maishofen, Saalbach Hinterglemm.
lub
Tauernautobahn Villach - Salzburg (A10), do Spittal następny zjazd zur Autoverladung Mallnitz - Böckstein następnie do Pinzgauer Bundesstraße B 311 kierunek Zell am See, Maishofen, Saalbach Hinterglemm.

Dojazd z kieruku Włochy (Brenner):
Brennerautobahn (A 13) kierunek Innsbruck, zjazd Innsbruck Ost dalej na Inntalautobahn (A 12) kierunek Wörgl, zjazd Wörgl West, dalej na Bundesstraße 312 do Saalfelden, Maishofen, Saalbach Hinterglemm.

Samolot:
Najbliższym, międzynarodowym lotniskiem jest lotnisko w Salzburgu. Wszystkie większe linie lotnicze lądują i wylatują z Salzburga.
Także tania linia lotniczny SKY EUROPE ma w swojej ofercie loty z Polski do Salzburga.


Dojazd do Zell am See:
- Autokary na chwilę obecną nie jeżdżą, ale planowane jest uruchomienie linii.
- Własnym autem jadąc z Dolnego Śląska przecina się Czechy w kierunku na Linz, a tam już jest autostrada do Bischofshofen i droga krajowa dalej do Zell am See.
- Możliwość zamówienia transportu samochodowego do Zell am See z lotniska w Salzburgu w cenie 70E za 4 osoby.
- Istnieje także możliwość czarterowego lotu na lotnisko w Zell am See.www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki