Strona pod patronatem:
Polskiej Bazy Wypoczynkowej w Bad Mitterndorf Jaroslaw Egger & Team


Bad Mitterndorf / Styria górna

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek zarówno letni jak i zimowy do jednej z najpiękniejszych alpejskich miejscowości zdrojowych w Austrii, do Bad Mitterndorf.


Krystalicznie czyste środowisko naturalne, wspaniały krajobraz, wiele możliwości aktywnego wypoczynku, sprawiają ze jest to idealne miejsce dla ludzi poszukujących ciszy spokoju z dala od turystyki masowej.
Górskie szlaki, drogi rowerowe, kąpieliska, baseny, jeziora, korty tenisowe, w Bad Mitterndorf każdy znajdzie coś dla siebie.


Urlop w Bad Mitterndorf to czysta radość. Jest już niewiele miejsc w Europie których środowisko naturalne jest tak krystalicznie czyste jak Bad Mitterndorf, goście dziwią się ze nie ma tutaj turystyki masowej, i mogą czuć się naprawdę swobodnie.


Bad Mitterndorf posiada fascynujący krajobraz, nietypowy i zaliczany do najpiękniejszych w Austrii, to sprawia ze zjeżdżają tutaj ludzie z całej Europy.

Przez cały rok panuje tutaj sezon dla szukający ciszy i spokoju, kuracjuszy, ludzi kochających góry, rowerzystów, miłośników wypoczynku nad woda znajdujących idealne warunki do windserfingu czy kąpieli .


W zimie Bad Mitterndorf staje się bardzo dobrym miejscem na narty czy snowboard, jego geograficzne położenie zapewnia wspaniałe warunki śnieżne a świetnie przygotowywane i ciągle rozbudowywane stoki narciarskie budzą uznanie i aprobatę naszych gości.


Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia www.egger.pl
Patrona strony i polecanej przez nas Polskiej Bazy Wypoczynkowej w Bad Mitterndorf.www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki