<<- Powrót

Ischgl i GaltürIschgl

Wysokość nad poziomem morza 1377m.
ok. 1500 mieszkańców


Ischgl... gdzie świat na głowie staje i serca narciarzy biją mocniej, rozpoczyna się totalna zabawa, która pozwala zapomnieć o problemach, troskach dnia powszedniego. Narty w Ischgl - to przyszłość: tu szosuje się wspólnie z mistrzami, tutaj przeżywa się filozofię narciarską trzeciego tysiąclecia. Przekonajcie się sami wjeżdżając kolejką, rozglądnijcie się jadąc nią.

Jeżeli nienawidzicie kolejek do wyciągów, przyjeżdżajcie tutaj. Jeżeli planujecie wyjazd na narty od końca listopada do pierwszych tygodni maja, przypomnijcie sobie o tej " wyspie".

Również latem Ischgl jest warty odwiedzin. Lato z Climbingiem, Raftingiem, Canyoningiem, Paraglidingiem, z Riverboogie, safarii lodowcowym albo Mountainbiking w Silvretta Mountainbike Arena. Rower, wędrówki piesze i... i... i...

www.ischgl.com


Galtür

Wysokość nad poziomem morza 1584m
ok. 780 mieszkańców


Galtür leży w samym środku grupy Silvrettagruppe, który z jego 74 trzytysięcznikami i w dalszym ciągu lodowcowymi górami należy do najbardziej znanych regionów górskich i wędrownych. Jako najwyżej położona miejscowość w regionie Paznaun i jako miejscowość z najczystszym powietrzem w Tyrolu, poleca się właśnie wypoczynek tutaj osobom z schorzeniami oddechowo-alergicznymi.

Jazda na nartach, snowboard, bieg narciarski, wędrówki piesze; to wszystko oferuje znajdujący się przy końcu doliny Paznaun miejscowość Galtür. 40 km stoków zjazdowych, 50 km tras biegowo-narciarskich i szlaków wędrownych, powietrze górskie, które należy do jednych z najzdrowszych gwarantują zdrowy wypoczynek.

www.galtuer.com
www.hm.plwww.gornik.walbrzych.pl

Oetztal po polsku (kliknij)
Copyright C 2005 HM sp. z o.o. . All rights reserved

Kopiowanie i powielanie treści serwisu bez zgody właściciela jest zabronione. Organizatorzy imprez zastrzegają sobie prawo do zmian terminów.
odszkodowania za wypadki